Tantrické Masáže Zlín

Tantrická masáž je relaxační, uvolňující, vzrušující a léčivý zážitek, který ve vás probudí energii a skryté touhy. Tantrická masáž vám umožní vstoupit do vašeho vnitřního světa svobody a dětské radosti z prostého bytí. Je to velmi smyslný a láskyplný druh masáže uvolňující napětí a stres z běžného života. Masáž vám dovolí ponořit se do přítomného okamžiku a jste blízci pochopení výrazu "Tady a teď". Čas se zastavuje a ztrácí nad vámi svoji vládu. Smyslné a pozorné doteky tantrické kněžky vás uvedou do hlubin vlastní duše, k vaší přirozenosti a podstatě. Vyzkoušejte smyslnou tantrickou masáž na vlastní kůži. Zažijte erotiku a vzrušení ještě dnes. Tantrické Masáže Zlín je dokonalý relax.

Naše šaty vás potěší

Masérka Denice

Tantrické masáže

Naše tantrické masáže potěší všechny muže ale také ženy. Zkrátka všechny ty, kdo hledají relax a vzrušení a lákají je něžné doteky krásných masérek.

Masérka Gábina

Tantrické Masáže Zlín

Tantrické Masáže Zlín probouzejí vaše smysly a skryté touhy. Někdy můohou dotyčné vzrušovat a dokonce bývají často provázeny celkovým orgasmem.

Masérka Paris

Masáže penisu

Masáže penisu pomáhají mužům s případnými problémy s ejakulací a nebo s potencí. Masáže penisu provádí zkušené masérky, které ví, co si mohou dovolit.

Masérka Simona

Masáže prostaty

Ať už máte problémy s prostatou a nebo hledáte preventivní opatření, masáž prostaty je skvělou a vzrušující volbou. Vyzkoušejte masáž prostaty v Praze.

Tantrické masáže Praha

Tantrické Masáže Zlín

Tantrické Masáže Zlín probouzí vnitřní já. Tantrická masáž je, na rozdíl od ostatních masáží, charakteristická velmi osobním a individuálním přístupem. Každý, kdo přichází, je přijat s otevřeným srdcem a láskou, takový jaký je, smí odložit své masky potřebné pro vnější reálný svět a může být sám sebou, potkat se se svým nitrem, přijmout své vlastní já, své vlastní tělo a svoji sexualitu. Vzrušení, které se při tantrické masáži řízeně probouzí, je vědomě a cíleně rozváděno do celého těla. Tato probuzená a neuvěřitelně úžasná energie je v těle ukotvena speciálními masážními tahy a za pomoci tantrického dechu. Tím se zvyšuje celkový energetický potenciál. Přináší to do reálného života mnohem větší vnímavost, nadhled, rozhodnost a schopnost rozlišovat podstatné.

Poznejte nepoznané s tantrickou masáží

Při tantrické masáži se v lidské bytosti spontánně probouzejí vlastnosti jako je bezpodmínečná láska, empatie a soucit. Odpočinek, více tělesné energie, tajemství tantrických sexuálních praktik, které mohou obohatit Váš osobní sexuální život a v neposlední řadě léčebný efekt uvolnění bloků na fyzické úrovni, to jsou hlavní atributy kvalitně provedené tantrické masáže. Pokud je tantrická masáž provedena opravdu kvalitně, tak se projeví a odrazí nejen na lidském zdraví ale také na vnitřním já každého masírovaného jedince.

Sexualita a zdroj energie

Přiznání si vlastních sexuálních potřeb. Odblokování předsudků a tabu ohledně primární sexuální energie a její využití jako zdroje nové energie a radosti v běžném životě. Sexuální potřeby jsou pro nás stejně přirozené jako potřeba dýchání, jejich nepřiznání a potlačování má za následek poruchy zdraví, sexuální posedlosti a deviace. Harmonie v sexuálním životě má pozitivní vliv na všechny oblasti našeho života včetně zdraví. Bohatý, párový a zdravý sexuální život založený na lásce a poznání potřeb svých a svého partnera vede k hlubokým duchovním poznáním a naplnění. Tantra přináší poznání sebe sama, zvýšení vlastní pozornosti a citlivosti, umění praktikování tantrických (po tisíciletí utajovaných) sexuálních technik pomocí dechu, sebeovládání a hluboké úcty k partnerovi. Zažijte nekomečné vzrušení s tantrickou masáží.

Jak probíhá tantrická masáž?

Masérka může masáží plosek nohou podpořit činnost vnitřních orgánů a navodit celkové uvolnění těla a mysli. Dalšími speciálními technikami pak uvolní svaly celého těla, aby v nich mohla energie volně téci po energetických drahách. Velkou pozornost věnují naše masérky čakrám - energetickým centrům, která pomáhá erotická a tantrická masáž otevírat.

Tantrické Masáže Zlín vás dostane. Následovat může celotělová olejová masáž. Je to jen na vás, co si zvolíte a na vašich vzájemných simpatiích s masérkou. Vaše tělo bude hýčkáno těmi nejkvalitnějšími oleji. S výběrem toho nejvhodnějšího oleje právě pro vás a danou chvíli můžete sami pomoci. Bude to vaše volba.

Olejová masáž ošetří každé místečko vašeho těla, každému centimetru vaší bytosti bude masérka věnovat mimořádnou pozornost a láskyplnou péči. Nevynechá ani intimní partie. Masáž šíje, hlavy a obličeje uvolní napětí v celém těle a naplní vaši hlavu nádhernými obrazy, barvami a pocity euforie. Vaše tělo se bude postupně plnit uvolněním, vášní a vzrušením, které bude neustále narůstat, až zaplní celý prostor vašeho těla. Každá vaše buňka bude vibrovat a těšit se z energie a nekonečného vzrušení.

Celkový prožitek z masáže pak korunuje intimní masáž, která vás překvapí dosud nepoznaným možnostmi a prožitky vaší bytosti. Orgasmus není cílem této cesty, je úžasnou součástí a přítomností na cestě k vyšší duchovní citlivosti a extázi energie. Je nemožné tento stav vyjádřit slovy, ale lze jej prožít a nechat tímto světlem naplnit celou svou bytost. Gejzír energie a vášně je zklidněn závěrečnou relaxací a nebeskou hudbou. Pocity přijímajícího přijmu ve sdílení.

O nás

Nabízíme tantrické masáže, erotické masáže, masáže penisu, masáže prostaty a mnohé další. Vše záleží na vašich požadavcích a vašich touhách. Najdete nás v centru Prahy.

Nabízíme

  • tantra masáže
  • masáže prostaty
  • masáže penisu
  • Tantrické Masáže Zlín

Kontakt

Mgr. Květoslava Janků

Kamenická ul.

170 00 Praha 7

Tel.: +420 604 177 012

E-mail: recepce@asiangirls.cz